Deze site is onder constructie !

bla

bla

bla
bla

PRIJSWINNAARS INTERNE COMPETITIE HMC 2013-2014

HMC Rapidkampioenschap 1 Mischa Senders 24 3
2 Piet van Eijndhoven 24 3
HMC Snelschaakkampioenschap 1 Mischa Senders
2 Thomas. Mollema
HMC Beker Tom Verhoeven
HMC Clubkampioenschap nog onbeslist
Voor de play-offs hadden zich geplaatst
Thomas Mollema (als winnaar 1e periode)
Mischa Senders (als winnaar 2e periode)
Tom Verhoeven (als winnaar 3e periode)
Brent Burg (plaatst zich via de ladderstand)

De volgende spelers plaatsten zich voor de play-offs voor het clubkampioenschap:
Brent Burg (als winnaar 1e periode)
Twan Burg (als winnaar 2e periode)
Tom Verhoeven (als winnaar 3e periode)
Wesley Vermeulen (plaatst zich via de ladderstand)

Per 1 groep 1
 1 Brent Burg 59 11 -1 :
 2 Wesley Vermeulen + 54 12 0 :
 3 Thomas Mollema 45 13 1 :
 Per 1 groep 2
 1 Martijn Leensen 52 6 2 :
 2 Eric Merx 46 11 -1 :
 3 Sjoerd van Roon 46 12 -2 :
 Per 2 groep 1
 1 Twan Burg + 44 7 -1 :
 2 Tom Verhoeven 43 6 0 :
 3 Justin Senders 37 7 -1 :
 Per 2 groep 2
 1 Joep Smetsers 44 9 -1 :
 2 Marc Smits 41 11 -1 :
 3 Thijs Joosten 39 6 2 :
 Per 3 groep 1
 1 Tom Verhoeven 49 8 -2 :
 2 Mischa Senders 42 5 -3 :
 3 Jeroen vd Bersselaar + 41 5 1
 Per 3 groep 2
 1 Chiel Koster 44 8 0 :
 2 Theo Hovers 42 5 1 :
 3 Mari van Ooyen 41 8 -2 :
 H M C - K A L E N D E R 2013-2014 (Data voor NBSB competitie onder voorbehoud)

29/08 ALGEMENE LEDENVERGADERING
05/09 p1-r1
12/09 p1-r2
19/09 p1-r3
26/09 p1-r4
27/09 KNSB/promotieklasse NBSB r1
03/10 p1-r5, voorronde HMC beker
10/10 p1-r6
17/10 p1-r7
24/10 p1-r8
31/10 p1-r9
01/11 KNSB/promotieklasse NBSB r2, overig NBSB r1
07/11 p1-r10, 1/8 finales HMC beker
14/11 p1-r11
21/11 p1-r12
22/11 KNSB/promotieklasse NBSB r3, overig NBSB r2
28/11 p1-r13
05/12 HMC rapid kampioenschap r1
12/12 p2-r1
13/12 KNSB/promotieklasse NBSB r4, overig NBSB r3
19/12 HMC rapid kampioenschap r2
26/12 GEEN SCHAKEN
02/01 p2-r2, 1/4 finales HMC beker
09/01 p2-r3
16/01 p2-r4
23/01 p2-r5
30/01 p2-r6
06/02 p2-r7
07/02 KNSB/promotieklasse NBSB r5, overig NBSB r4
13/02 GEEN CLUBAVOND i.v.m. Carnaval
20/02 p2-r8, 1/2 finales HMC beker
27/02 p2-r9
06/03 p2-r10
07/03 KNSB/promotieklasse NBSB r6, overig NBSB r5
13/03 p2-r11
20/03 p2-r12
21/03 KNSB/promotieklasse NBSB r7, overig NBSB r6
27/03 p3-r1, finale HMC beker
03/04 p3-r2
10/04 p3-r3
11/04 KNSB/promotieklasse NBSB r8, overig NBSB r7
17/04 p3-r4
24/04 p3-r5
25/04 KNSB/promotieklasse NBSB r9, overig NBSB beslissingswedstrijden
01/05 p3-r6
08/05 p3-r7
15/05 p3-r8
22/05 p3-r9
29/05 p3-r10
05/06 p3-r11
12/06 p3-r12
19/06 p3-r13
26/06 HMC snelschaak kampioenschap